ua

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ | Демонтаж висотних металевих і залізобетонних конструкцій

 СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

“Для того, щоб побудувати щось нове, потрібно обережно зруйнувати старе!”. Різноплановий досвід демонтажу та зносу будівель на промислових підприємствах України буде ефективно застосований при частковому та повному демонтажі житлових та інфраструктурних об'єктів, що постраждали внаслідок військових дій, розчищення та підготовки території під нове будівництво.

 

Ми пропонуємо: 

  1. Розбирання висотних споруд за допомогою унікального екскаватора-руйнівника CATERPILLAR 330D UHD з наддовгою стрілою 21,5м і мультипроцесора МР-20 (гідроножиці) для перекушування залізобетонних, цегляних, металевих конструкцій, і можливістю виконувати безпечний демонтаж з мінімальним залученням ручної праці.
  2. Руйнування та демонтаж залізобетонних, бетонних, металевих та інших будівельних конструкцій екскаваторами з подовженими стрілами та змінним обладнанням (гідромолоти, гідроножиці, ковші), демонтаж фундаментів розчищення території, розробка котлованів під нове будівництво.
  3. Очищення майданчика демонтажу та вивезення будівельного сміття автомобілями-самоскидами вантажопідйомністю до 30т, дроблення бетонних та залізобетонних конструкцій екскаваторами у габаритні розміри, придатні для подачі в дробильні комплекси з метою отримання вторинного щебеню та вилучення залишків арматури у вигляді металобрухту.
  4. Безударне різання і свердління залізобетону, за допомогою канатних і дискових настінних пилок, свердлильних машин.
  1. Продуктивність при руйнуванні механічним способом - від 40м3 залізобетона в зміну.
  1. При необхідності, можлива організація цілодобового графіка проведення робіт, щоб встигнути все у запланований вами час.